Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2009, 20:01   #39
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Angelo spojrzał zaskoczony. Tego się w ogóle nie spodziewał. Jakim cudem policja i FBI tak szybko dotarło na miejsce? Przecież akcja ledwo się rozpoczęła.
- Dziewczęta i chłopcy, nie wiem jak wy, ale ja chętnie bym spierniczał stąd. Czekam na was w bocznej uliczce. Przeparkuję tylko autko, by się policjanci nei przypierniczyli. Policja powoli otacza całe muzeum, więc nie wiem co macie jeszcze tam do zrobienia, ale pospieszcie się.
To było na kanale ogólnym
Angelo przeparkował samochód do uliczki położonej dwieście metrów od muzem. Szybko sprawdzał połączenia z komputerami i szukał śladu uruchumienia alarmu w muzeum. Sprawdzał też daty. Przede wszystkim go ciekawiło dokładnie, o której było wezwanie do muzeum i sprawdził też, o której oni przybyli na miejsce.

Po chwili odezwał się, ale na kanale do Kostasa i Izzy.
- Posłuchajcie. Coraz bardziej mi tu śmierdzi. Przypuszczam, że to była pułapka. I że zostaliśmy zdradzeni. Izzy, jak chcesz to idź do miejsca z papirusem, ale naprawdę padnę z wrażenia, jak tam go znadziesz. Kostas, spierniczaj stamtąd. Nic tam po tobie.
Po chwili podał Kostasowi najszybszą drogę ucieczki. A parę sekund później podał Izzy najkrótszą drogę do papirusu.

Dopiero wtedy przełączył na kanał do Lucasa
- Panie Lucas. Izzy sobie poradzi. Niech pan ucieka stamtąd.

Na sam koniec odezwał się do Izzy na jej wyłącznym kanale
- Izzy, zostajesz sama. Reszta ucieka. Będziemy na Ciebie czekać, ale jak nie będziesz w stanie szybko się z muzeum wydostać, to wiedz, że czekamy tutaj jakieś pięć minut, a później to możesz nasz znaleźć tam gdzie poprzednio byliśmy.
 
Klebern jest offline