Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2009, 12:50   #40
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Drużyna Północna (Amberlen, Otto, Sasha, Welgan)

Kiedy podróżnicy zauważyli nadlatujące oszczepy wszyscy uskoczyli z traktu szukając osłony za pobliskimi zaroślami. Oszczepy może nie zadały wielkich obrażeń, ale spotkanie na pewno ni należało do przyjemnych... Na ruch koboldów nie trzeba było długo czekać – szybko podeszły traktem najwidoczniej rozochocone i uradowane ucieczką podróżnych. Nieostrożnie pojawiły się na szlaku tuż przed podróżnikami. W dłoniach trzymały kolejne oszczepy i zamierzały ich użyć...
Przez swoistą dziurę w zieleni Otto dostrzegł przyczajonego za skałami kolejnego przeciwnika, ten jednak był przyodziany w coś co mogło uchodzić za zbroję, dzierżył tarczę i miecz.
Sasha uskoczył z traktu przed nadlatującym oszczepem, niestety ruch był trochę zbyt wolny i oszczep zranił go w nogę. Zdjął kuszę i załadował, wystarczyło tylko naciągnąć i... Nie to było jednak największym zmartwieniem – dokładnie na wprost pojawił się kolejny kobold, który wyglądał na równie zaskoczonego jak Sasha. Kobold rzucił jednak oszczepem, który odbił się od skórzni mężczyzny.
Amberlen i Welgan przyczajeni za krzakami szybko doczekali się kontynuacji niezapowiedzianego spotkania na trakcie – nieostrożne koboldy pojawiły się dokładnie naprzeciwko nich, w odległości zaledwie metra, może dwóch...



MECHA:

Wszyscy, którzy w poprzedniej turze otrzymali jakieś obrażenia (a chyba dostali wszyscy?) odpisują sobie 4HP.

Pozostałe koboldy wykonały swoje akcje z poprzedniej tury i sytuacja wygląda następująco:


Inicjatywa w obecnej turze: Amberlen (21); Sasha(14); M(13); MI(12); MII (11); Welgan (10); Otto (8); MIV (5);

MIII i DI chwilowo nie biorą udziału w akcji. DI jest tylko widziany przez Otto (ale sam nic nie widzi); MIII nie ma linii strzały – zasłaniają mu towarzysze.

Wypadałoby więc poczekać na to co zrobi ze swoją postacią Lynx, ale sytuacja Sasha vs M jest zupełnie osobną, a inicjatywa jest praktycznie identyczna (postacie podejmują więc akcje równocześnie), więc już opisałem co zrobi kobold M (niewiele jak wynika z rzutu)...
Amberlean ma w zasięgu trzech przeciwników, widzi również MIII.
Welgan ma w zasięgu MI i MII; widzi również MIII oraz częściowo ukrytego MIV.
Otto ma czysty strzał na DI, resztę niespecjalnie widzi...



Rzuty:
1) d20+5 na inicjatywÄ™ Sashy
2) d20+3 inicjatywa M
3) d20+3 inicjatywa MI
4) d20+3 inicjatywa MII
5) d20+3 inicjatywa MIV
6) d20+5 atak M (vs Sasha) – nie trafił
7) d20+5 atak MI (vs Welgan)
8) d20+5 atak MII (vs Amberlen)
9) d20+5 atak MIV (vs Amberlen)
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 14-12-2009 o 13:12.
Aschaar jest offline