Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2009, 08:25   #68
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Dranel szybkim ruchem chwycił trzy złote monety, niczym żebrak któremu rzucono plaster wędzonki. Przyjrzał się każdej dokładnie, ugryzł sprawdzając ich jakość.
- Uwolnić... Uwolnić. Wy , to wam złota ni brakuje myślicie, że wystarczy tam mi wejść i po prostu z nim wyjść ? No jest mi bardzo przykro... Ale nie. Za te pieniądze, mogę wam za to powiedzieć gdzie szepnąć odpowiednie słowo... I skoro mata tego więcej- skinął głowa na sakwę w dłoniach jednego z najemników.- To zapewne wam to pomoże. Sierżant Viver ni jest osobą o... szerokich horyzontach. A niestety taki świętoszkowaty chłystek, co ledwie od cycka matki się oderwał całego tego burdelu we wschodniej dzielnicy pilnuje... Ale.- uśmiechnął się wrednie.- Je no też kapral Mirield. A ten dużo bardziej kumaty. I co wincej, on teraz siedzi na posterunku, kiedy Viver po mieście się pałęta z patrolami i do głównej siedziby straży cały czas raporty składa. - upił łyk alkoholu z garnka, i skrzywił się niesamowicie. - Za te dwadzieścia monetek, mogę wam odpowiedni papierek napisać... tak , że was wpuszczą do nigo na posterunku. A on zapywne więźnia wam zwolni... Jak złożyta...hmmm... Datek na straż, nie ?
Spojrzał jeszcze z niemałą agresja w oczach na Cadoma. - Ale ino komuś się zdradźta, poza nim , że ja was znam bądź co wincej do niego posłałem ! Wyprę się wszystkiego. A myślicie , że komu uwierzą ? Strażnikowi czy trzem podejrzanym typkom ?
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline