Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2009, 12:16   #50
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
No cóż, na chwilę obecną dodałem do 1 posta osoby, które mają szansę dostać się do grupy Salartus. = Zrobiły karty na dobrym poziomie wypisując to czego każdy chciałby dowiedzieć się o ich rasie.

Kontaktowały się ze mną osoby, że niestety nie wyrobią się z kartą przed dzisiejszym terminem, co mnie osobiście dziwi - MIELIŚCIE miesiąc

Poczekam na nie sobie cierpliwie do odpowiedniej godziny. Ustalonej z każdym leniuszkiem bądź leniuszką

A póki co niżej wymienieni dostają pw/ maila z odpowiednimi poprawkami

JW - co u licha z kartą ?! - I wiadomo, JW nie podsyła swojej KP.
Nagash pogadaliśmy na gg mam nadzieję na szybkie poprawki, bo pomysł ciekawy ale wykonanie nie jasne.
Terapodian, odpowiedziałem na pw na twojego maila. Drobne niejasności są do ustalenia i karta zostanie zaakceptowana.

Latilen + Alaron Czekam niecierpliwie.

Z oficjalnych memlań MG. W grupie Salartus znajdzie się miejsce dla max 8 postaci.

Nie wiem Adr jak wyjdzie z dogadywaniem rasowych powiązań. Nie liczyłbym na to, że jutro będzie można już to ustalać. Pewnie wyniki będą wieczorem, bo dochodzą karty osób, które w temacie się nie przedstawiały, ani mailowo. Najwyżej początek sesji się przedłuży a winowajców odpowiednio wynagrodzi



Nastaje godzina 0, to jest chyba mój ostatni post ponaglający kandydatów do sesji Mam zamiar go edytować, gdyż są jeszcze osoby co do których nie mam pewności (wymagają konsultacji z 2 MG a ten aktualnie leczy się z przypadłości zimowej ) Dlatego też, ostatnie dwa-trzy miejsca zostaną ujawnione po konsultacji z TD. A skład ludzi również zostanie przedstawiony dopiero po rozmowie z nim.

EDIT (drobny)
Skład potworów jest już zamknięty.

W tym temacie :

http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post235227

proszę niniejsze osoby:

Howgh
Glyph
XIII
Adr
Terapodian

o wrzucenie posta z swoją postacią. Szczegóły dotyczące postaci powinny przyjąć formę taką jaka jest w pierwszym poście tamtego tematu. Jednocześnie wszystkie komentarze odnośnie związków, relacji proszę wymieniać w tym temacie – gdyż to jeszcze jest etap rekrutacji a tamten temat posłuży mi i wam za materiały.

Proszę umieścić wszystkie materiały, które mi i wam są niezbędne. Jako MG będę korzystał z tamtego tematu, jak pewnie i wy sami.
Zatem co się tam znajdzie z mojej strony

- Mity. - Ja będę je dodawał wraz z rozwojem fabuły.
- Postacie i powiązania. - Moi BN itp.

Z waszej strony oczekuje, opisu umiejętności, minimalnie te które podałem (co wytwarza dana rasa), jeśli ktoś chce może dać wszystkie.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 25-12-2009 o 17:46.
kabasz jest offline