Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2006, 23:04   #209
Tolberti
 
Reputacja: 1 Tolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodze
Tolberti
Minęło sporo czasu,kiedy przysłuchiwałem się rozmowom błądząc myślami w odległych krainach.Nagle Dev rzucił pewne zaklęcie i krata zamarzła.Nie myśląc wiele,wstałem i z rozpędu w nią uderzyłem.


Teraz jedna sprawa.Zdaje mi się ze Boniek nie czyta komentarzy do naszej sesji więc napisze to tu:
1.Boniek rozpisuj się bardziej,Twoja postać coś czuje,robi a nie tylko wtrąca nie w pełni sensowne zdania.
2.


Cytat:
Napisał Boniek02
Po przebudzeniu się: My nie jesteśmy zwierzętami wypuśćcie nas!!!!Nagle zorientował się ,że nie jest sam w klatce.

Z tego wynika ze mówiąc pierwsze zdanie byłe miałeś na myśli liczbę mnogą,czyli byłeś juz świadom ze nie znajdujesz się w klatce sam a drugim zdaniem zaprzeczyłeś temu Przeczytaj na następny raz to,co napisałeś,kazdemu zdarza się palnąć jakąś głupotę (przykładem jest mój ostatni post który juz poprawiłem).
 
Tolberti jest offline