Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2009, 21:00   #36
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Szepczący z Duchami spojrzał z niedowierzaniem na sierżanta. Młody dzikus bardzo zmienił się przez ostatnie pół roku i to nie tylko fizycznie. Implanty, nauka i trening zdążyły wycisnąć piętno swego oddziaływania zarówno na ciało, jak i na umysł i duszę Jerry, i teraz nie wierzył własnym uszom, słysząc iście lakoniczne słowa przełożonego. Po króciutkiej pauzie odchrząknął, skupiając na sobie spojrzenie sierżanta Azraela.

- Bracie-Sierżancie, cieszy mnie uśmiech na Twej twarzy, znać że podobnie jak i my nie możesz się doczekać okazji do stanięcia oko w oko z wrogami Imperatora, błogosławione niech będzie jego imię... - Szepczący z Duchami splótł dłonie w znak Aquili. - Byłbym jednak wdzięczny za nieco obszerniejsze wyjaśnienie warunków misji, możliwość zapoznania się z mapami czy zabranie odpowiedniego sprzętu i dodatkowej amunicji. Wszelka informacja, zgodnie z tym czego Codex Astartes naucza a i Ty, Bracie-Sierżancie, niezmordowanie powtarzasz, wpłynąć może na powodzenie misji. Ot, chociażby, jakich niebezpieczeństw oprócz samych zielonoskórych oczekiwać w tej dżungli i jak daleko od miejsca lądowania znajduje się posterunek Gwardii, że wymienię tylko parę z pytań które mi się nasuwają. Co w przypadku gdybyśmy dowiedzieli się w trakcie marszu czegoś nadzwyczaj ważnego o orkoidach? Nie dostrzegam tu komunikatora dalekiego zasięgu, choć, oczywiście, nie wykluczam że otrzymamy go na miejscu... - Jerra spokojnie wpatrzył się w oczy sierżanta, jak zwykle ostatnio z obojętną i ponurą miną - nie tylko umiejętności czytania i pisania nauczył się przez ostatnie pół roku, panowania nad mimiką również...

- Pomijając wszystko inne, ważny byłby dla mnie - tu Szepczący z Duchami zerknął wzdłuż szeregu - i pewnie reszty drużyny, każdy strzęp wiedzy na temat zielonoskórych...
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise

Ostatnio edytowane przez Romulus : 21-12-2009 o 00:06. Powód: Błędy
Romulus jest offline