Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2009, 11:07   #114
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z tego co słyszałem to w Australii dinozaury żyły kilkadziesiąt milionów lat dłużej niż te które wymarły 65 milionów lat temu, nikt dokładnie nie wie dlaczego, a większość środowiska milczy na ten temat i nie stara się wyjaśnić skamielin z późniejszych okresów :P To też ciekawe. Nie widzę przeszkód by kiedyś w afrykańskiej dżungli ktoś znalazł stado tyranozaurów.
Na tyranozaura gdzieś w głębi dżungli to bym nie liczył, ale... szczerze powiedziawszy jakiś mały dinozaur przemykający gdzieś pośród poszycia leśnego nie zdziwiłby mnie. Na świecie jest kilkanaście gatunków żywych skamielin.
Żywa skamieniałość – Wikipedia, wolna encyklopedia
z moim ulubionym przykładem na czele...latimerią


Cytat:
Bardziej niż istnienie dinozaurów w średniowieczu ciekawią mnie natomiast znaleziska świadczące o istnieniu homo sapiens w czasach dinozaurów. Takie jak rana kłuta zadana włócznią na głowie diplodopodobnego czy odciski stóp w glebie.
Przyznaję iż nie słyszałem o ani jednym takim przypadku.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline