Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2009, 14:07   #40
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Sierżant był w słowach oszczędny jak zwykle, ale Jerra nie powstrzymał już uśmiechu ekscytacji - w końcu dwanaście lat to ciągle nadzwyczaj młody wiek, a to przecież pierwsza misja Szepczącego z Duchami! Skinięciem podziękował za informacje.
- Cóż - odwrócił się do reszty drużyny i wyszczerzył zęby - czas zarobić na skrzydła Mrocznego Anioła!

Zajął się bronią, najpierw przeglądem, potem zaś trzymając ją i dotykając symbolu imperialnego orła wyrytego na rękojeści miecza i gnieździe magazynka bolterka, rozpoczął modlitwę...
- Jestem Twym mieczem, żelazną rękawicą na Twojej pięści, ostrzem Twego gniewu. Od bluźnierstwa upadłych, podszeptów demonów, przekleństwa mutacji wybaw mnie, Imperatorze! Od morderstwa, pokusy, zepsucia i fałszu wybaw mnie, bym stanął przed wrogiem zbrojny w Twój sprawiedliwy gniew. Niech nienawiścią będę silny, w odwadze nieugięty, i pierwszy niech będę w boju, by wywrzeć Twą pomstę...
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise
Romulus jest offline