Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2009, 13:49   #204
Whiter
 
Whiter's Avatar
 
Reputacja: 1 Whiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnie
Heh... wy coś insynuujecie co do mojego pół orka? Prawda, nie nosi on ciężkich pancerzy i walczy mieczem, ale nie zapominajcie o atutach. Są takie jak uniki, uchylanie i szał zapewniające premie do kp w razie zaskoczenia itd. Walka to walka, a opisać ją można na wiele sposobów.

Jestem za pomysłem by podać nam to, co jest konieczne by przebić obronę przeciwnika, czyli:

-liczba pw
-klasa pancerza
-OC

Rzuty obronne raczej by się przydały, lecz z nimi można kombinować. Cała reszta sądzę że jest zbędna.
 
__________________
"Znaj siebie i znaj przeciwnika, a możesz stoczyć 100 bitew nie odnosząc porażki"
Sztuka Wojny
Whiter jest offline