Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2009, 18:27   #66
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
A w czym problem? Bo ja jakoś nie łapię... może to z obżarstwa...

Uwaga MG w docu:
Cytat:
[ Nie widzę problemu, żeby Robert się spóźnił na spotkanie, a dlaczego - to powinien wyjaśnić w swoim poście Serge dopisze się jeszcze jutro. Net Nam strasznie szaleje, bo mamy niezłą zadymę (śnieżycę) za oknem :/ Post z naradą zostanie wrzucony dopiero wtedy, gdy już każdy opisze, jak spędził cały dzień. I to chyba tyle, Robaczki Trzymcie się, dzięki za świetną grę i współpracę! ] - dop. Ouzi


Nie wiem czy wszyscy już opisali dzień przed naradą zwołaną na 1700... Secundo - MG informowała o chorobie dziecka, a teraz są święta...
Myślę, że sytuacja za "chwilę" się unormuje.

Pomysł ze spóźnieniem OK - tylko sam się wyautowałeś z dyskusji... teraz nie płacz

EDIT: jeżeli ktoś chce coś do doca dopisać to myślę, że nie ma przeszkód...
Potem się wygładzi detale w typie otwieranie drzwi, czy mówienie "cześć"... W tym dialogu jest kilka logicznych mielizn... ale nie wymagajmy od PBFa spójności sesji "live"...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 25-12-2009 o 23:05. Powód: EDIT
Aschaar jest offline