Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2009, 15:14   #28
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Nie uważasz, że trochę oddaliliśmy się od głównego tematu?
A to tu był kiedykolwiek jakiś główny temat??? To nie tylko - jak widać - moje odczucie, że piszesz o rzeczach, które traktujesz po łebkach, bez zagłębiania się w temat i bez jakichkolwiek argumentów. Argumentów, których sam żądasz... Rzucasz jakimiś hasłami, które mają coś udowodnić, czy pokazać; jednak w ogóle się do nich nie odnosisz (?) To po co te wrzuty?


Nawet w dyskusji w komentarzach ślizgasz się po odpowiedziach, stosujesz psychologiczne sztuczki próbując zdyskredytować rozmówcę i skierować rozmowę gdziekolwiek, byle z dala od tematu.



Podobno jesteś inteligentny i jesteś wybitnym znawcą WoDa. To mam pytanie:
Dlaczego:
Cytat:
Stary Świat Mroku był i jest fenomenalny,
?

Wszystkiego najlepszego Johanie W.!

PS. Słyszałem, że dowolna głupota powiedziana po łacinie brzmi bardzo mądrze... Więc może napisz całość po łacinie (bo łacińskie wstawki, wcale nie świadczą o znajomości języka)?
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem