Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2009, 17:52   #51
TheGuy2
 
Reputacja: 1 TheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodze
Chętnie zagram, chociaż moja znajomość świata warhammmera jest bardzo kiepska... Grałem w autorskie wariacje na temat warhammera, ale jeśli mam stworzyć postać, razem z opisem umiejętności, talentów, rozwinięć klas, profesji czy jakkolwiek to to się zwie, to nie dam rady... Nie mam też podręcznika... No i nigdy nie grałem przez skype Mam trochę doświadczenia w graniu pbf, grałem też w realu (niezbyt ambitne sesje ze sporą ilością wina) ale przez skype nie... tak czy inaczej, chętnie spróbuję. Napisz na PM, jeśli chcesz, żebym zagrał z wami... tylko z góry uprzedzę, że od 28 grudnia do 3 stycznia mnie nie ma. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem wymarzonym typem gracza, ale "na bezrybiu i rak ryba"...
 
__________________
Sesje w których uczestniczę:
Sesja Exalted: Bezprawie i cień

Ostatnio edytowane przez TheGuy2 : 26-12-2009 o 17:58.
TheGuy2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem