Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2009, 22:32   #1
zgrzyt
 
zgrzyt's Avatar
 
Reputacja: 1 zgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwuzgrzyt jest godny podziwu
[Komentarze] - W imię wyższego dobra

Z chwilą obecną wszystkie informacje będę podawał tutaj. Oczywiście to dział z komentarzami więc możecie śmiało się wypowiadać.

Kilka spraw technicznych

1. Nie zawarłem tego we wstępie ale nie tylko wy chcecie odnaleźć miejsce śmierci Arcykapłana Hieronima oraz jego dziennik. Prawdę powiedziawszy to nie było żadnej typowej rekrutacji do misji. Po prostu gdy zakon dowiedział się o jego śmierci to kilku kapłanów wygłosiło z ambony gromkie kazanie wzywające każdego do podjęcia się tego szczytnego celu. Oczywiście pospały się też obietnice uzyskania dóbr nie tylko duchowych ale i doczesnych. Zwłaszcza to drugie zachęciło tłumy ludzi do wzięcia udziału w tym swoistym wyścigu szczurów.

2. Wolałbym, żebyście pisali mniej ale częściej. Cenie zwłaszcza posty dobrze przemyślane. Nie mam oczywiście nic przeciwko temu żebyście się rozpisywali ale najważniejsze żebyście byli w miarę aktywni. Tak jak pisałem przynajmniej 1 post na 1 - 2 - max 3 dni.

3. Technika pisania postów dowolna. Możecie też wklejać zdjęcia. Najważniejsze, żeby były jasne i przejrzyste. Jak do tej pory wam się to udaje.

4. Wszystko to o czym nie wiedzą inni albo nie chcecie by wiedzieli piszecie mi na GG albo wysyłacie w formie prywatnej wiadomości tu na forum. Ja także w taki sposób będę wysyłał wam różne informacje. Z tego powodu zawsze dobrze sprawdzić przed napisaniem posta czy nie macie nowej wiadomości.

5. Ostatnia dosyć istotna sprawa. Rozmowy prywatne postaci mogą się odbywać na GG i gdzie tylko chcecie. Musicie to jednak zaznaczyć na sesji pisząc coś w stylu < Szepcze do <Imię> >. No chyba, że obie postacie oddalą się od drużyny ale to też trzeba zaznaczyć na sesji.
 
zgrzyt jest offline