Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 00:34   #18
Moldgard
 
Reputacja: 1 Moldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemu
"-Czyżbyś był Panie rycerzem? Tak przynajmniej zrozumiałem Twe słowa. Znałem Ci ja rycerza w Bretonii, ba nawet podróżowałem przy jego boku... honorowy i światły jegomość. Rzadkość wśród rycerzy jakich podróżując po Bretonii poznałem. Zwał się Sir Robert de Bleis."

-Byłem giermkiem znakomitego wojownika, Pana Laufree. Jednak omamił go jego tytuł i władza jaką posiadał dzięki niemu. Lecz ta opowieść nie jest na tą chwile. Dotrzyjmy gdzie mamy dotrzeć i zakończmy te "potworne" dzieło. - Mimo, że Mathieu był młody jego słowa posiadały pewną dojrzałość i szlachetność, zapewne była to cecha wszystkich ludzi pochodzących z bretoni. Ludzi wychowanych przez Feudałów na Feudałow. Cicha rozmowa, pozwoliła się trochę rozmarzyć chłopakowi gdyż zdjął on ręke z miecza, zajmując ją przeprawą przez wąskie uliczki miejskie, wydające się dla bretończyka istnym labiryntem.
*
- Nosz Kurwa, Panowie! Co to za manewrny? Toczymy otwarty bój? - Gdy spowrotem znaleźli się pod Rzeźnią, Mathieu odważnie wykrzyczał to co czuł, był pewiem, że wszyscy zmierzają wykonać zadanie a nie biegać po mieście w poszukiwanie fantów tych nędznych bandziorów. Jego urażenie wyraziła także obfita gestykulacja oraz mimika twarzy, która przybrała posępny wyraz.

Po chwili jednak, z jego ust dało się słyszeć przeprosiny.- Zachowajmy spokój - powiedział do siebie po czym kontynuował. - Czy któryś ze zgroamdzonych posiada jakiś plan, ponieważ nie zamierzam tracić cennego mi czasu na nocne zwiedzanie tej nory. - Słowa te brzmiały dość specyficznie, ponieważ nie przemawiała przez nie duma, a raczej miały zachęcić kogoś do przejęcia dowodzenia i uporządkowaniu całego chaosu ogarniającego "drużynę".
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 30-12-2009 o 00:49.
Moldgard jest offline