Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 16:39   #7
Chomik Maurycy
 
Chomik Maurycy's Avatar
 
Reputacja: 1 Chomik Maurycy nie jest za bardzo znany
Günther czekał. Informacje jakie dostał o potencjalnej pracy, były niezwykle interesujące. Niemniej nie miał w zwyczaju wierzyć komukolwiek. Pojawił się w mieście trzy dni wcześniej i wynająwszy pokój w zamian za naprawę bojlera, rozpoczął przygotowania. Mieszkańcy nie stanowili problemu. Jego mundur, choć pozbawiony dystynkcji, a może właśnie dlatego, budził respekt. Nikt nie zaczepiał go bez potrzeby. Kilku miejscowych twardzieli, którzy próbowali go zaczepiać, wycofało się ostrożnie gdy tylko spojrzał im w oczy. Tak musi wyglądać piekło oglądane przez dziurkę od klucza. A żaden z nich nie chciał być tam, kiedy ktoś te drzwi otworzy...

W czasie jaki mu pozostał do zaplanowanego spotkania, zwiedzał okolicę. Wyszukiwał miejsca dobre na zasadzki, potencjalne drogi ucieczki, dowiedział się w których kierunkach są najbliższe miejscowości lub miejsca, gdzie można znaleźć żywność i wodę.

A potem zostało mu już tylko czekanie. Czas zabijał wykonywaniem drobnych napraw dla tych, którzy ośmielili się go o to poprosić i siedzeniem w barze, obserwując nowoprzybyłych.

Z zainteresowaniem przyglądał się coraz większej liczbie obcych. Zadanie musi być dość skomplikowane, skoro wymaga takiej ilości osób. Tym lepiej. Zbyt długo nie miał przed sobą żadnego wyzwania. Monotonia zaczynała dawać mu się we znaki.

Kiedy Roddick podszedł do niego, tylko skinął głową w odpowiedzi i podszedł do wskazanego stolika.

- Witam. Jestem Günther, choć mogę być bardziej znany pod nadanym mi pseudonimem Teufel. - powiedział miłym dla ucha głosem, ukłonił się wszystkim i usiadł. Spojrzawszy w kierunku Oswalda i Freemana, kontynuował - Jeśli któryś z państwa pojazdów zepsuje się, z całą pewnością będę w stanie postawić go na nogi. - odwróciwszy się w kierunku McKey - Bardzo się cieszę, iż nie będzie na mnie ciążyć odpowiedzialność medyczna za grupę, aczkolwiek spieszę zapewnić, że gdyby to Pani przydarzył się przykry wypadek, jestem przeszkolonym sanitariuszem, a także posiadam pewną wiedzę z dziedziny chirurgii i biologii. Potencjał bojowy uzupełniam na krótkim dystansie, na którym jestem w stanie z powodzeniem rywalizować z każdym RKMem. - zakończył, poklepując dziwną plątaninę rurek, pasków i butli, którą postawił obok krzesła.
 

Ostatnio edytowane przez Chomik Maurycy : 03-01-2010 o 02:12.
Chomik Maurycy jest offline