Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 23:50   #494
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Kulki mi się zderzyły, że się jeszcze nie przywitałam z nowymi graczami. Ponoć lepiej późno niż wcale. W moim przypadku jest to stanoooowczo za późno, ale, jak mawiają, brak kultury i zbrodnie przeciwko ludzkości nie ulegają przedawnieniu. Z tego też powodu postanowiłam jednak to niechlubne niedociągnięcie niezwłocznie naprostować. ;]

Witaj Aschaar, witaj Lady. Mam nadzieję, że dobrze nam się będzie razem grało. Silia może nie jest taka super cacy, swoje wady ma i lubi się podroczyć, ale ja za to jestem dziewczyna do rany przyłóż - miła, sympatyczna i zawsze chętna do dialogowania (jeśli oczywiście jestem akurat online, co nie jest taką znów rzadkością więc nie trzeba na mnie specjalnych polowań urządzać). Moje GG: 8101676.

Korzystając z okazji, że już w tych komentarzach zaczęłam coś skrobać (a wiadomo jak to ze mną jest, jak zacznę to już leję wodę wiadrami) to złożę całej ekipie graczy i GM-owi serdeczne życzenia noworoczne. Grzecznie się bawić, trzymać pion, nie broić za bardzo i unikać petard bo paluszki, wiadomo, do stukania w klawiaturkę są potrzebne.

Wszystkiego naj w 2010. Oby sesja nam się kręciła a na bohaterów przez nas prowadzonych spływała chwała, mamona, uwielbienie ludu i oczywiście potok krwi ich wrogów. Aha, i pedeski niech płyną obficie bo bez tego ani rusz. No to cheers.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 30-12-2009 o 23:55.
liliel jest offline