Wątek: [DA] Pogoń
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 08:18   #7
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
@c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
1) Twórzcie postacie jakie chcecie. Jeżeli ktoś będzie "przepakowany" to po prostu i tak będzie w samej sesji równy z innymi. Nie opieramy się na mechanice Dragon Age'a!, więc wszelkie skille z niego będą traktowane jak zwykłe ciosy. Nie chce aby ktoś widząc wroga przed sobą napisał: " Podbiegam i obezwładniam, a potem zachodzę od tyłu i uderzam potężnym uderzeniem". To się mija z celem sesji, a i wygląda badziewnie. Podsumowując, chcesz zrób wypasionego zabójce, ale w tym świecie i tak bez drużyny nic nie zrobi. Może paść po jednym ciosie, jak w realnym świecie.
2) Nie napisałem, że nie można, więc... jak najbardziej!
3) Wiedziałem, że o czymś zapomnę... Początek zaczniemy z częstotliwością 1 post/tydzień, jednak zastrzegam, że to może się zmienić. Nie w lenistwo, ale w coraz poważniejszą pracę. Oczywiście to dopiero obgadamy podczas samej sesji, i to Gracze także zadecydują czy zmienić tempo, ale ja będę się kurczowo trzymał terminu pisania postów. I tutaj pojawia się prośba do potencjalnych Graczy: Jeżeli nie czujesz się na siłach lepiej odpuść. Chce sumiennych i kompetentnych ludzi do sesji, którzy wytrwają, bądź postarają się wytrwać bez plamy na honorze, do końca przygody.

I ważne! Dzisiaj, bądź jutro dam coś więcej o samym świecie gry. Gracze DA już to raczej znają, ale nie zaszkodzi sobie przypomnieć.
 
__________________
Nobody know who I realy am...
Faurin jest offline