Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 10:14   #24
Moldgard
 
Reputacja: 1 Moldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemu
W bramie:

- Dobrze dobieraj słowa osiłku, ponieważ mogą być one twymi ostatnimi - rzekł prowokująco do oprycha, niewidocznie przygotowując się do starcia które w każdej już chwili mogło nastąpić. Po nerwowym poprawieniu miecza kontynuował - Odpowiem ci na twoje pytania ale wy też się macie wytłumaczyć, poznaliśmy tego człowieka na szlaku do Marienburga. Pomógł on nam ocalić nasz dobytek przed bandą złodzieji. Jakoż, że stałem się jego dłużnikiem nie mogłem zrobić nic innego jak zgodzić się na to zadanie! Ale kim jest ten człowiek? Nie mam pojęcia. - cała wypowiedź brzmiała szczerze lecz nie była wypowiedziana łagodnym głosem. Dłoń na rękojeści miecza opadła a Mathieu się uspokoił zadając też kilka pytań. - Teraz twoja kolej... Co to za manewry i po jakie licho ciągle do siebie szepczecie? Kiedy dostaniemy swoją część gotówki? I najważniejsze jak mam się do ciebie zwracać?
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 31-12-2009 o 10:20.
Moldgard jest offline