Wątek: [DA] Pogoń
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 10:54   #8
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Faurin
Podsumowując, chcesz zrób wypasionego zabójce, ale w tym świecie i tak bez drużyny nic nie zrobi. Może paść po jednym ciosie, jak w realnym świecie.
A w grze to niby nie? No cóż, pewnie zależy od poziomu trudności na jakim się gra.

Teraz pytań ciąg dalszy:

1) skoro nie opieramy się na mechanice DA to znaczy, że np. grając magiem mam sobie wymyślić czary, z których ów delikwent korzysta?

2) częstotliwość odpisywania - czy dobrze zrozumiałem, że z początkowego 1 posta na tydzień po jakimś czasie chciałbyś nieco podkręcić tempo? Jeśli o mnie chodzi 1 post na tydzień to na dzień dzisiejszy maksimum moich możliwości. Sam od jakiegoś czasu prowadzę sesję przy której mam sporo roboty, więc odpisywać częściej nie dam rady.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline