Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 12:25   #23
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Tak demonów jest tu od cholery. A najbardziej lubią takie małe, wścibskie niziołki.

Tego było już za wiele.

- Więc powinieneś się cieszyć z mojej obecności...może dzięki mnie zjawią się szybciej i nie będziesz musiał siedzieć i czaić się w dziurze tak przez noc całą.
- odrzekł równie ironicznie.

- To kim ona jest niech też was za bardzo nie interesuje. Powiedzmy, że ma wobec mnie dług wdzięczności. Bez obaw...nic się jej nie stanie. Po wszystkim odstawie ją bezpiecznie do domu.

Halfling odrzucił procę, odrzucił krótki mieczyk i ruszył w kierunku związanej dziewczyny. Z początku udawał, iż zbliża się do jamy, jednak gdy był już blisko podszedł do związanej młódki i nie zważając na ewentualne protesty Łowcy odkneblował ją.

- Długi wdzięczności się spłaca, nie wymusza się ich spłacenia.
- rzucił jeszcze na odchodnym. W dupie miał ewentualne zagrożenie, jak mawiał bowiem jego dziadek "nawet rycerz dupa, kiedy chłopów kupa" . Nie śpieszył się jednak z odwiązaniem nieznajomej, chciał jedynie na razie usłyszeć co ma do powiedzenia.
 
Eliasz jest offline