Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 19:13   #12
Regeth
 
Regeth's Avatar
 
Reputacja: 1 Regeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwu
Gdy wyszli z pokoju Regeth był niezadowolony ze swej drużyny.Po prostu nie przepadał za ciepłokrwistymi, zwłaszcza za ludźmi, których uważał za swoich wrogów.
-''Phhh.. Co to ma być na Soteka?! Jakiś wieśniak z lasu, tępy idiota, dzikolud i słaby elf...''- Powiedział nerwowo Regeth.
-'' Ale skoro mamy współpracować będę musiał was jakoś zaakceptować ciepłokrwiści.Jestem Regeth, strażnik świątynny z woli Cuotla i Soteka. Przybyłem do tej parodii miasta by uwolnić slanna, bo ten wasz pajac uwięził go. -Na twarzy Regetha pojawił się uśmiech
-''Ale miasto spotka taki sam los jak Lysantię. Ale to zostawię na potem.. No przedstawcie się, żeby wiedzieć jak na was mówić ciepłokrwiści-
Gdy się przedstawili sobie, Regeth wziął opaskę, i przymocował ją sobie na ręce.
-''To od czego mamy zacząć? Gdzie rozpocząć poszukiwania? Najlepiej byłoby poszukać w nocy, mielibyśmy większe szanse na spotkanie bestii."-Powiedział Estatos
-''Ja bym proponował poszukać w kanałach bestii. Być może zabójcami są szczuroludzie, a oni siedzą w różnych dziurach ciepłokrwiści. Jeszcze dziś musimy się tam udać, nie mamy czasu!- Powiedział Regeth
 
Regeth jest offline