Wątek: Zakonna Krew
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 21:33   #191
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Zoi nie zdążyła odpowiedzieć znachorowi na jego pytanie kiedy to cała drużyna zebrała się w miejscu obozowiska. A kiedy to na scenę wkroczył Hasvid i jego urażone ego dziewczyna mogła wspomnieć scenę z poprzedniego wieczoru.
- Nie wiem jak wasza zabawa w tawernie ale ja miałam pokaz iście epickiej tragedii. - Skomentowała wczorajsze starcie owych mężczyzn. – Prawdopodobnie gdyby Karanic był bardziej porywczy i rycerski to mielibyśmy dziś akt drugi, ale wątpię by chciał marnować czas na pojedynki o honor.- Cóż, Ona by tak przynajmniej postąpiła. Zignorowała by takiego delikwenta wsiadła na konia i pojechała dalej. No dobrze pewnie ostentacyjnie przejechała by koło wybranego miejsca pojedynku by pokazać mu jak bardzo go ignoruje.
 
Obca jest offline