Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2010, 12:44   #7
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
No i mój post też już jest

Ogólnie to teraz, gdy sesja już ruszyła chciałem Wam wszystkim życzyć długiego życia Mam nadzieję, że będzie się nam grało rewelacyjnie Jestem o tym przekonany

Co do mojej grupki...czy wy jesteście pewni w co się właśnie wpakowaliście?
Co do waszych postów, to daje wam dużo swobody. Zarówno jeśli chodzi o to, w jaki sposób Ben was "zaczepił" o pomoc, oraz o to kto kiedy i w jaki sposób pojawi się w miejscu przeznaczenia

Dialogi możecie robić między sobą, Ben dopiero się pojawi (jakoś pod koniec waszych postów zapewne) więc na razie mnie w sprawie rozmów Benjamin - Bg nie ma :P

W razie pytań czy wątpliwości...eeee...i tu jest problem...można się dobijać ale pewność, że mnie zastaniecie możecie mieć dopiero w poniedziałek :P Chyba, że zdobędziecie mój numer telefonu (co nie jest takie trudne )

No to chyba tyle

Kabaszu....zaczynamy nasze piekło
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline