Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2010, 13:37   #8
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Witam wszystkich serdecznie.

Zdziwiony (kto tak wcześnie po sylwestrze posty pisze... ) z radością powitałem pierwszy post.
Kartę już prawie pouzupełniałem. Mam tylko dwa pytania do niej.
1. Umiejętności wstawić tam jako ściągawkę (nazwa+bardzo skrótowy opis), czy całość tak jak przedstawiłem na karcie?
2. Te 30 punktów na cechy zapisują na karcie wszyscy, czy tylko ludzie? Z wcześniejszego postu wydaje się, że wszyscy, natomiast mechanika na google docs wymagała ich tylko od ludzi stąd wątpliwości.

Odnośnie przywołanych kombosów. Zaproponowałem je jako dodatek do zwykłych rasowych powiązań. Przyświecało mi założenie, że skoro rasy współpracują ze sobą od wieków, to mogły powstać takie ściślejsze powiązania.
Moim zdaniem oczywiście nie musimy wszystkiego mieć od razu ustalonego, jednak sądziłem, że fajnym pomysłem byłoby ustalenie kilku takich zależności na etapie rekrutacji wraz z np. ich zastosowaniem w społeczeństwie Salartus.
Teraz po skończonej fazie przygotowań myślę, że nie ma już pośpiechu w tworzeniu tych zależności. Raczej niech będą tworzone na bieżąco, gdy komuś wpadnie pomysł do głowy.
Z drugiej strony niezbyt mi się widzi, aby w momencie napotkania trudności nasze stworki poszły na łatwiznę i zamiast wykorzystywać opisane umiejętności tworzyłyby super eliksiry/umiejętności z właściwościami jakie są akurat potrzebne. (Z założeniem, że eliksiry tak jak regenerator tworzą efekt bardzo luźno związany z właściwościami składników)
 
Glyph jest offline