Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2010, 01:10   #94
Hiraga_Saito
 
Hiraga_Saito's Avatar
 
Reputacja: 1 Hiraga_Saito nie jest za bardzo znany
Godzina 6:23. Saito wstał z łóżka i podszedł do okna. "Boże... Jak ja kocham wschody słońca są dla mnie jak symbol nowego życia..." Mając jeszcze sporo czasu Saito poszedł do łazienki ogarnąć swoje włosy i wykąpać się... Po około 20 minutach wychodzi "Ahh... Tego mi było trzeba". Saito ubrał swoją ulubioną koszule, postawił kołnierz, założył bieliznę i bojówki oraz zawiązał sobie opaskę na ramieniu i wyszedł... biorąc ze sobą miecz Derflinger. Zamykając drzwi nie usłyszał żadnych słów otuchy ani nawet "do zobaczenia". Gdyż jego rodzice zginęli kiedy miał jeszcze pięć lat. Saito oswoił się z myślą że już do końca życia bd samotny... Lecz głęboko w jego sercu tliła się iskierka nadziei na lepszy żywot.

Tak więc Hiragai Saito ruszył na spotkanie z Jouninem w wyznaczonym miejscu. Gdy już tam dotarł był tylko jeden z genninów. Po chwili gdy cała Trójka była już na miejscu Saito dojrzał z daleka swojego sensei'a. Był on trochę fajtłapowaty ale gdy tylko się przedstawił Hiragai poczuł ,iż będzie dobrze się czuł w jego towarzystwie. "Nazywam się Hiragai Saito. Może i nie jestem najzdolniejszy ale będę starał się ze wszystkich sił by osiągnąć swój cel. Moja natura chakry to Fuuton i Katon. Miło mi Cię poznać sensei"
 

Ostatnio edytowane przez Hiraga_Saito : 02-01-2010 o 11:01.
Hiraga_Saito jest offline