Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2010, 22:02   #22
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aha, akcja się rozkręca

Przy okazji, mogę o coś spytać? Jak to jest z tymi Puryfikanami (kurde, chyba źle nazywam rasę ale co tam ), potrafią mówić? Czy może posiadają własny migowy język, który rozumieją wszyscy? Początkowo myślałem, że chodzi o drugą opcję, ale po poście Nagasha nie jestem pewien, czy w kontaktach z innymi rasami nie używają słów, a macki służą im tylko do gestykulacji

I jeszcze jedno, tym razem odnośnie ogólnie wszystkich Salatrus. Są to różnorodne magiczne stworzenia, które łączy to, zż giną w obecności człowieka, czy może są z sobą w jakiś sposób spokrewnione? Pytam, bo wbrew pozorom ma to wielkie znaczenie przy odgrywaniu. Z tego, co udało nam się stworzyć w materiałach stawiam na różnorodne rasy, które połączyło wygnanie ze świata ludzi i strach, ale jeśli mają wspólnych przodków i stanowią wielką rodzinę w sensie dosłownym, to chyba powinniśmy lekko zmienić odgrywanie Przyznam szczerze, że boję się tego, że nasze postaci w pewnym momencie się strasznie pokłócą, a patrząc na sieć zależności, istnieje taka możliwość
 
Kaworu jest offline