Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2010, 23:03   #104
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Aż się trząsł z ekscytacji, oczekując na jego pierwszy egzamin jako ninja. Wtedy jednak ich sensei stonował napięcie.
Przyzwanie zaintrygowało Kirę. Zawsze go to interesowała. Możliwość przyzwania myślących towarzyszy i różnych właściwościach i umiejętnościach jest bardzo przydatna w bitwie. Zachowanie psa było mu nie obce. Często w swoim krótkim życiu spotykał się z takim tonem.
Cel? Mam cel i to bardzo szczytny - pomyślał Avenjo i znowu przegapił możliwość wypowiedzenia się jako pierwszy. Zrugał siebie za to w myślach – Musze się bardziej skupić
Wysłuchał w ciszy smutnych słów swojego poprzednika, zaciskając pięści ze zniecierpliwienia.
Jednak nie dużo się myliłem wobec tego chłopaka. Nie sądziłem jednak, że to jest aż tak poważne. „
Następny był on. Na szczęście. Równie podekscytowanym i podniesionym głosem niemalże wyrecytował swoje cele.
- Moim marzeniem jest stworzyć potężny klan w Kirigakure, zostać jego głową i mieć duuuuużo dzieci.
Wszystkie słowa wypowiedział uśmiechnięty, rozkładając szeroko ręce by pokazać jak dużo dzieci chciałby móc naraz uściskać. Zapewnie posiadać znacznie więcej. Przez moment patrzył na zdziwioną minę swojego sensei.
- No co? Lubię dzieci. – powiedział spuszczając głowę w dół. 18739754
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline