Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2010, 23:23   #26
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aaaaaaaaaaaaaaaa Machają łapkami, ale wydają w ten sposób fale dźwiękowe Łapię, myślałem, że to migowy, a ewentualne świsty powietrza nie mają żadnego znaczenia czytałem kartę, ale odniosłem wrażenie, że są kompletnie nieme

Sorki, ale znowu mam pytanie O co chodzi w tym rytuale poznania? Początkowo myślałem, że to coś, co zrobią same Opiekunki i że jest to jakaś tajemnica, ale wychodzi na to, że kociaczek Latilen i Skrzadło Ghylpa mają w jakiś sposób połączyć swoje moce. Dziwne, bo czytałem karty postaci i jestem pewien, że żadna z tych ras nie ma zdolności wróżbopodobnej :-/

Co zaś do wojen, to wystarczy spojrzeć na ludzi. Niby wszyscy jesteśmy tacy sami i mamy takie same potrzeby, a bijemy się na okrągło odkąd wynaleźliśmy kamień łupany. A skoro poszczególne rasy Salatrus są od siebie bardziej różne niż ludzie, to dopiero może się dziać Ale racja, chyba nic się nie stanie Chyba...

EDIT: Jak rozumiem potworki się rozumieją, ale nie mówią w żadnym ludzkim języku i w razie spotkania się naszych grup nie będzie jak porozmawiać? Kabaszu, przyznaj się, chcesz na siebie graczy napuścić
 
Kaworu jest offline