Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2010, 02:02   #105
Ryuuzaki
 
Reputacja: 1 Ryuuzaki nie jest za bardzo znany
- Zanim zainteresowałem się ninjutsu planowałem zostać hyclem - Powiedział z uśmiechem patrząc się na przywołanego wilka

- A tak poważnie to nie mam żadnych wygórowanych celów. Pokój na świecie, szczęście dla moich bliskich, sława, uznanie i takie tam. Wiecie, staram się wytyczać sobie tylko realne cele - powiedział szybko i poważnie, ale po chwili nie wytrzymał już i parsknął śmiechem. - Mój wujek zawsze powtarza, że każdy człowiek powinien znaleźć coś w czym jest dobry i co sprawia mu przyjemność, a później poświęcić temu całe swoje życie. Ja lubię walczyć, czuć, że pomagam komuś jak bohaterowie w mangach i książkach, które czytam. Chcę być w tym jak najlepszym, a co będzie dalej to sie po prostu okaże.

Hajime nigdy nie lubił się zbytnio zwierzać, a szczególnie ludziom obcym. Cenił sobie jednak szczerość, a ta trójka shinobi przy nim to prawdopodobnie jego przyszli, najlepsi przyjaciele, więc powiedział co myślał.

- Sensei, a czy możemy wiedzieć jaki jest twój cel? Co najbardziej chcesz osiągnąć? - dodał z przyjaznym uśmiechem na twarzy.
 
Ryuuzaki jest offline