Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2010, 19:54   #536
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Takie mam odczucie, że... nasze postacie w zbyt niewielkim stopniu reagują na inne. Najświeższy przykład - Mordimer leczy Stormaka, a ten w swoim poście nawet o tym nie wspomniał, nawet głupie "dzięki" z pewnością by wywarło dobre wrażenie na kapłanie, że jego trud został doceniony, ja gdybym teraz był na jego miejscu mocno zastanowiłbym się nad ponownym leczeniem krasnoluda.

Nikogo nie ganię, chodzi mi o to by nasze postacie nieco się zgrały. Jeśli chodzi o mnie to początkowa gra z Sorinem napewno wpłynęła na stosunek Bronthiona do niego, tak samo wspólna walka z Ilianem. Chwilowo są to jedynie dwie postacie, które traktuje inaczej niż "jakiś tam ludków z drużyny". Kiedy mówiłem przed walką na morzu do Geraxa "Mam nadzieję, że zajmiesz się ich dowódcą... kamracie" to miłoby mi było gdyby on to zauważył, wiem że jest pół-orkiem barbarzyńcą ale słuch chyba jeszcze ma ?:P Wystarczyłoby np. "Kiwnął głową w kierunku Bronthiona co niewątpliwie mógł odebrać jako "sie wie" "

Ogólnie rzecz biorąc są to takie bardzo małe głupotki, które jednak mają dosyć duży wpływ na relacje w drużynie. Inaczej Bronthion podejdzie do kogoś kogo nie zna, niż do kogoś z kim walczył ramię w ramie lub wcześniej rozmawiał. Co tu mogę jeszcze powiedzieć... ze swojej strony postaram się wykazać większą empatią i mam nadzieję, że mój pomysł przypadnie wam do gustu

Pozdrawiam
B.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline