Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2010, 20:22   #538
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Może warto też zapisywać nasze aktualne PW pod postem ? Oczywiście nie ma to sensu jeśli mamy max ;p napewno przydałoby się to dla kapłanów - wiedzieliby kogo kiedy leczyć bo czasami ciężko się połapać w samych opisach jak mocno jest ktoś ranny. Opis mówiący o tym, że postać słania się na nogach i wykrwawia mówi sam za siebie, ale czasem takiej postaci nie zdąży się już wyleczyć

Zwróciłem na to uwagę po poście Cadoma. Napisał, że stracił przytomność więc moja odruchowa myśl "MA 0 PW? " zastawiałem się nad zmianą pisanego właśnie posta i wracaniem po niego ;p całe szczęście MG mnie uświadomił, że kapłan miał więcej PW niż stracił od ognia więc musi to być efekt ogłuszenia.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline