Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2010, 19:43   #65
Shadow man
 
Shadow man's Avatar
 
Reputacja: 1 Shadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znany
Gorbat jechał całą drogę myśląc gdzie to się tym razem zatrzymają. Cały czas klepał ostrze topora. Nie był w dobrym nastroju, bo nienawidził trzęsienia się na siodle. Oglądał z dziwnym zaciekawieniem(jak na krasnoluda) drzewa. Mimo iż noga mu się jeszcze nie zagoiła do końca miał ochotę na kolejną bójkę. Marzył o prawdziwej karczmie. Zastanawiał się również, nad tym, jakie potwory będą mu wstanie pomóc dopełnić postanowienia. "Ciekawe kiedy zdarzy się kolejna okazja do chwalebnej śmierci...". Nagle zobaczył coś w oddali. Zastanawiał się co to może być i nagle ogarnęła go radość.
***
Zatrzymali się w mieście przed czyś co przypominało mu karczmę. Odczuwał coraz większe podniecenie. Może znowu napije się jakiegoś piwa? Jasne, że pił już je podczas wyprawy, ale to nie to samo co w karczmie.
Gdy tylko dostał klucz i czas wolny, od razu wiedział co robić. Nie interesowała go bron mimo iż był wojownikiem. "Piwo,piwo i piwo..." - to były jego jedyne myśli. Miał trochę czasu, więc jak tylko mógł odrazu poszedł do karczmy. No to teraz odpocznę przy kilku kufelka piwa...- mruknął bardzo zadowolony. - No może przy kilkunastu.
Usiadł w kącie i krzykną tylko:
-Dajcie piwa!
Pił, pił i pił, ale w końcu po 8 porcjach nieco go przymuliło. Położył głowę na stole i leżał...
***
Nagle ocknął się. Pomyślał, że pewnie jak zwykle się spóźni i pracodawca będzie wściekły, ale na szczęście się pomylił. Rozglądając się dostrzegł tylko Telestre. Pierwsza myśl jaka mu przyszła do głowy:
"No to przynajmniej nie tylko ja się spóźniłem", a druga:
"Nie spóźniłem się!".
Postanowił czekać, aż przyjdzie Pracodawczyni, bo nie chciał się wdawać w nie potrzebne rozmowy.Zrobił jak pomyślał.
 
__________________
-Take this to defend yourself. Its a powerful weapon
-This is a PEN!
-Only use it in times of severe distress...
-THIS IS A PEN!!!
Shadow man jest offline