Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2006, 21:37   #473
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Mężczyzna oczywiście zatoczył się na nią, więc przepchnęła go dalej.
[user=345, 1260, 1509, 1176]Spojrzała na Phaere zaskoczona. - Wizja? Ta "nasza" Tei'ner? Więcej nieumarłych? - Potrząsnęła głową. - Później.. Teraz trzeba by.. - Przerwały jej krzyki towarzyszące wędrówce zjawy. - I po krzyku - skwitowała jej rozproszenie. Rozejrzała się. - Długo ich nie ma - odpowiedziała z niepokojem na pytanie drowki. - Może pójdę się za nimi rozejrzeć na plaży.. Może coś im się stało?..
- Ten, kto przywołał zjawę, mógł przyzwać tu także nas.. Do własnych celów. Nie byłby naszym pełnoprawnym przeciwnikiem, gdyby okazało się, że jest jedyną osobą mogącą nas odesłać; byłby klops, nie? - usmiechnęla się blado do Nathiela. Ludzi wciąż ubywało, robiło się coraz chłodniej. Zauwarzyła trzy postacie, które wyszły z wody i trochę się ozywiła. - Hej, a może oni coś wiedzą o Anzelmie i Maureen? Zapytam.. - powiedziała z odrobiną żądzy w oczach i pomaszerowała szybko w stronę Shalarinów. - Witajcie, wodne istoty - przywitała się z małą rezerwą. - Wybaczcie, że zawracam wam głowę, ale to dla mnie bardzo ważne.. Niedawno, przed zmierzchem, na plażę wybrało się dwoje moich przyjaciół, nie wrócili do tej pory. Czy ich może nie widzieliście? Martwię się o nich - dodała, głównie z powodu swojego spojrzenia - wyrażało raczej zainteresowanie Shalarinami, nie troskę o kompanów.[/user]
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline