Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2010, 15:06   #19
Vist
 
Vist's Avatar
 
Reputacja: 1 Vist ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
Brzmi to bardzo sensownie. Choć co począc w przypadku, gdy częśc osób, które się dostaną, będzie chciała odpisywać raz, a druga, dwa razy w tygodniu? Dlatego, moim zdaniem, lepiej ustalić to z góry, w czasie rekrutacji, wtedy nie będzie sytuacji, w którym częśc na początku odpadnie, bo nie będzie mogła/chciała nadążyć.
Przyznam się że ten problem mnie trochę dziwi i w odniesieniu do rpga sformułowanie "za często" bawi. Owszem spotykałem się już "nie wiem czy dam radę do rana" ale zawsze były to płonne obawy Rozumiem jednak specyfikę forum i powiem tak: Możemy ustalić limit 1 post tygodniowo jako minimum. Chociaż wierzę, że uda się zrobić coś fajnego i nie będzie potrzeby się tym przejmować, bo płynność wyłoni się sama. Ze swojej strony jestem przygotowany na te 2 posty w tygodniu a mam żonę 2 dzieci i prowadzę firmę. Więc co wy robicie, że stanowi to problem?? Jednak dla zasady jeśli nie jesteś pewien czy dasz radę po prostu przemyśl czy warto.

Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
To jeszcze jedno pytanko. Można grać postacią szlachecką? Bo mam pomysł na duet szlachcianki z ochroniarzem, albo czymś zbliżonym Od biedy będzie bogata mieszczanka :>
Szlachcic to dość powiedzmy wypasiona postać dająca dużo większe możliwości i widoki na przyszłość niż większość profesji. Dlatego proponuję dokonać malej kastracji Szlachcic ok. Ale niech ma on jakieś problemy (niełaska kogoś naprawdę potężnego, golec, wydziedziczony i przeklęty przez ojca) dla równowagi w drużynie.

Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post

Jak skończyć historię? Wyprawą do Weissbruck?
Niekoniecznie. Im bliżej wydarzeń w prologu postać powinna znajdować się w pobliżu

Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
Rozumiem, że postaci nie będą się znały i poznają się dopiero na barce? Czy fabuła zacznie się jeszcze przed wspólną podróżą? Bo musi być jakaś motywacja, by tam wspólnie ruszyć
Daleko idące wnioski Osoby ktore zdecydują się na grę dostaną dokładne instrukcję przed startem.
 
Vist jest offline