Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2010, 15:13   #20
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Vist Zobacz post
Ze swojej strony jestem przygotowany na te 2 posty w tygodniu a mam żonę 2 dzieci i prowadzę firmę. Więc co wy robicie, że stanowi to problem??
Tak to się na początku wydaje. Jedną sprawą jest bycie przygotowanym, a drugą, utrzymywanie takiego tempa konsekwentnie przez parę miesięcy. Poza tym, dla większości graczy nie jest to jedyna sesja

Co do szlachcica (szlachcianki), to raczej myślę o takim podręcznikowym, czyli któreś z rzędu dziecko pozbawione rodowej fortuny z lepszym ciuchem i trochę bardziej pękatą sakiewką od reszty obdartusów. No, tylko niezależnie od sławy i wydziedziczenia, problem pozostaje z immunitetem prawnym. Szlachcica, nawet występnego, byle kto sądzić nie może, a to już może pokrzyżować MG plany, stąd pytanie
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 09-01-2010 o 15:34.
Tadeus jest offline