Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2010, 20:23   #515
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do czwartku.

Ogłoszenia parafialne:

Gabriel... byłem pewien, że pisałem o nim 3 posty temu, ale nie pisałem, mój błąd. Wojownik przestraszył się tego wszystkiego, powiedział, że nie jest tego znieść i odszedł z miasta mówiąc, że wraca do Talgi. Nie dało się go powstrzymać. Ale jako, że to mój błąd, zostawił oczywiście 1 magiczny przedmiot (sejmitar). Dzięki czemu jest coś do targów dodatkowo, chociaż wątpię, że to akurat ten jego oddacie.

Przepchnąłem akcję do przodu, by nie było już niepotrzebnego dogadywania. Jak ustalicie wszystko pozostałe to lecimy z akcją.

Co do powożenia, myślę, że dadzą radę: Lilla, Elev, Jens.

Była też sprawa fałszywej świecy, o której nie wspomniano w postach, ale z Marrrtem dyskutowałem na gg. Elev jest w stanie stworzyć duplikat z imieniem strigoriego, Silia, Katrina i Alexa (razem) mogą w niej zawrzeć moc, która będzie imitować moc którą posiada prawdziwa świeca, oczywiście tylko przy sprawdzaniu tego, czy jest magiczna.

Resztę dogadamy, jak będą pytania, ofkoz.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline