Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 17:33   #26
BrodaPL
 
BrodaPL's Avatar
 
Reputacja: 1 BrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodze
-Tak... Zgadzam się z Xarafem, zasadzka na zakręcie to dobry pomysł. Jeśli chcemy ich ostrzelać, to z pewnością przydadzą się wam kusze... Ja mogę ich nieco przysmażyć - Uśmiechnął się złowieszczo Ae'rontier - W razie czego mogę też odciąć im drogę ścianą ognia, albo wprowadzić zamęt przyzywając Oktogrona.

Hmm... - po chwili podjął znowu - Jak zamierzamy ich zaatakować? Chyba najlepiej będzie na początku jakoś unieruchomić konie. Jeżeli chcemy wyskoczyć na nich z zaskoczenia, to z pewnością przydało by się coś do maskowania. Eleywan, Ty z pewnością znasz się na ukrywaniu w gąszczu puszczy. Co mógł byś nam zaproponować?
-Ty Księciu - Spojrzał poważnie na Xarafa - nie powinieneś szarżować jak jakiś bezmyślny berserker. Nie zapominaj, że prawdopodobnie jesteś Dziedzicem Tronu i masz OBOWIĄZEK PRZEŻYĆ do czasu, aż będziesz mógł objąć panowanie! Więc proszę Cię opanuj choć trochę swoje pierwotne mordercze instynkty, gdyż nie znam zaklęć, które w razie czego zdolne będą Cię poskładać.
-A... I jeszcze jedna sprawa... Trzeba nam opracować jakiś plan szybkiej ewakuacji, na wypadek gdyby coś poszło nie tak, ale to chyba... - uśmiechną się szeroko w stronę Estatosa - oczywista oczywistość. To chyba tyle z mojej strony. Alefie chciałbym poznać Twoje zdanie co do zasadzki i ataku na konwój, gdyż jak wnioskuję ze profesji już nieraz uczestniczyłeś... bądź organizowałeś takie akcje.
 

Ostatnio edytowane przez BrodaPL : 13-01-2010 o 18:17.
BrodaPL jest offline