Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 19:56   #28
Nero
 
Nero's Avatar
 
Reputacja: 1 Nero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie coś
-Unieruchomić konie może Silthid okrąży je i przerazi rozpierzchną się a ja po rozstawiam pułapki linowe. Co do maskowania chmm... musiał bym wiedzieć kto z was będzie atakować z dystansu... wnioskuje że na pewno mag no i ja. Xarafem możemy im odciąć drogę od tyłu wykopiemy dół......- zerknął nie pewnie na Xarafa - On się w nim schowa gdy nasza zwierzyna go minie on będzie mógł wyjść - Ucieczkę z przodu odetnie Ae'rontier którego można zamaskować na platformie zawieszonej między drzewami. Ja też tam zostanę a Aleph i Estatos mogą być zamaskowani w zaroślach po obu stronach drogi-skłonił się Estatosowi - Przepraszam ingeruje w taktykę ale ja jako łowca zastawiałem wiele zasadzek.Wybacz.-Podszedł do mapy.Spojrzał na pergamin.-Też sugeruje zakręt- Odszedł od przywódcy. Ukucnął przy głazie i zatopił się w myślach spoglądając w niebo.
 
__________________
Serce uderza szybciej niż ostrze.Ale mego ostrza nie da się zatrzymać....
gg:1929017
Nero jest offline