Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 20:59   #31
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
- Alephie, nie powiedziałem że broń dalekosiężna jest słaba, jednakże jeden łuk, przeciwko uzbrojonemu w kusze patrolowi z... Około 12 strażników z jako, takim przeszkoleniem są niebezpieczni.

- O dziękuję za troskę elfi magu, ale do tej pory przeżyłem bez niczyjej pomocy. I jestem łowcą skór, nie królem. Nawet nie ma dowodu że jestem spadkobiercą tronu. Jestem łowcą skór. Z tego żyję i to mi sprawia przyjemność.

- Nie organizowałem co prawda zasadzek na patrole, tylko na grubego zwierza, ale na jedno wychodzi. Mój nauczyciel, Apoles kiedyś opowiadał jak zbudować pułapkę. Oto ta pułapka, którą kiedyś przelałem na papier. Widzicie? - pokazał zwitek papieru.

- Jeśli nie zabije jeźdźców, to na pewno ich zrzuci z koni, co ułatwi sprawę twojej panterze. No i nam.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline