Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 21:49   #32
BrodaPL
 
BrodaPL's Avatar
 
Reputacja: 1 BrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodze
O, srebrnoliść - Uśmiechną się Ae'rontier - To dużo lepsze, niż wyciąg z orkowego ziela, bo nie wypala tak skóry. Jak będzie trochę czasu, to moglibyśmy się wybrać wspólnie do lasu i nazbierać nieco ziół do sporządzenia mikstur...
Hmm... - Mag spojrzał z fascynacją na fiolkę wręczoną przez łowcę - Czy to przypadkiem nie jest ekstrakt z zioła Mular zmieszany w wysokiej temperaturze z sokiem z korzenia Oleanry Górskiej? Zdaje mi się, że czytałem kiedyś o tym w jednym ze starych receptariuszy. A co do trucizny, to ja postaram się raczej trzymać z dala od rąbaniny, więc mi się nie przyda.
Dobrze, czasu coraz mniej, a trzeba się jeszcze udać do zbrojmistrza po niektóre komponenty do pułapek... Chyba, że któryś z was ma przy sobie wystarczająco dużo liny...
-powiedział wskazując na pergamin ze schematem pułapki Xarefa.
 
BrodaPL jest offline