Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 22:27   #355
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Towarzystwo dobre tylko jeden taki współgracz niemądry
Postanowił skupić się na klonie postaci, zamiast powstrzymać, a teraz już nie ma się na czym skupiać.
Wielodniowe rozważania poszły całkowicie na marne. Tak jak mój plan i kilka wyjść awaryjnych.
Bardziej opłacało mi się dać posta bez akcji, bo w sumie na to samo by wyszło. Różnica jest taka, że wszystko poszłoby szybciej.

W każdym razie teraz WSZYSCY będą musieli się spieszyć. Jeśli pozostałe miliardy chłopczyków mają taką samą zdolność jak ten, to macie armię klonów mojej postaci...
Logika wskazuje, że mają taką umiejętność.

Nie jestem taki pewien czy przeciwko temu zdołam coś wymyślić... Nie licząc jednego atutu, ale przy jego wykorzystaniu wszyscy zginą.

Założenie pesymistyczne: Są nam wrogie. To założenie jest bardzo możliwe, ponieważ mają jeden, zasadniczy motyw. Nasze zwycięstwo oznacza ich śmierć... Tylko czy o tym wiedzą?
Sądzę, że tak.

Jeśli kopie Dantlana będą się mnożyć, przy założeniu, że każdy klon może zmienić tylko jednego chłopca na raz, to sytuację idealnie obrazuje najprostszy wzór:

an=a1*q^(n-1)

a1=1
q=2

Obliczmy dla 50 wyrazu ciągu geometrycznego.
Wynik: 562949953421312

Założenie jest optymistyczne, a jak wiadomo, większość optymistycznych założeń myli się.

Problem ilości mamy rozwiązany. Teraz problem prędkości. Jeśli prędkość dostosowywania się rośnie, tak jak ma to miejsce w przypadku pojedynczego osobnika, który właśnie zniknął, to wartość prędkości jest niejednostajna.
Co za tym idzie, przyspieszenie wzrasta wprost proporcjonalnie do upływającego czasu.
Dlatego też prędkość również wzrasta wprost proporcjonalnie do upływającego czasu, co może pokazywać rosnąca gałąź paraboli.
Mówiąc prościej, mnożą się coraz szybciej.

Dodatkowo sądzę, iż stają się coraz silniejsze.

Połączmy. Jest ich coraz więcej w coraz krótszym czasie, z którego upływem stają się coraz silniejsze.

Nie ma jak wyzwanie, któremu można sprostać.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 13-01-2010 o 22:33.
Alaron Elessedil jest offline