Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 23:30   #38
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
- Zapomniałeś drogi elfie kim był mój nauczyciel i kim jestem. Jestem łowcą skór, może nie takim zwinnym jak ty elfie, ale już niejednego ogra czy smoka wraz z Apolesem uśmierciłem. Gdy zmarł polowałem na mniejsze stwory. Przy ostatnim smoku, jakiego zabijaliśmy Apoles zginął, lecz ja dokończyłem sprawę. Ae'rontierze, musi nam Estatos powiedzieć jasno co wie. Nie pójdę w ciemno bić się tylko po to żeby, zabić kilku strażników. Ja mierzę wysoko.
A i Eleywanie, chyba zapomniałeś że konwój będzie poruszał się w nocy. Bal nie będzie trudno ukryć, a drzewa nie musimy ścinać zaraz przy samej drodze. Środkiem lasu raczej nikogo nie puszczą, by szukać świeżo ściętych drzew. Światła pochodni dużo nie dadzą, chyba że będą mieć maga, w co wątpię. Zawsze można ten bal skrócić i umieścić co kawałek na drodze. Możemy również wykopać wilcze doły. I jeśli boicie się o zniszczenie, jakiegokolwiek wozu, pozwólcie, że sam będę uruchamiał pułapki.
A teraz wracam do tawerny, po zapasy.

Mówiąc to obrócić się i ruszył ku tawernie.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline