Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 23:55   #39
Nero
 
Nero's Avatar
 
Reputacja: 1 Nero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie coś
-Xarafie my tu musimy ustalić dokładny plan, przykro mi nie wiem kim był twój mistrz . Nie wątpię w twoje zdolności ani w bystry umysł ,tylko że zbyt szybko wszytko planujesz a co jeśli będą mieli maga? Teraz uważam że planowanie musimy zostawić do momentu bliższych informacji.Xarafie bal jest dobrym pomysłem ale nie możemy polegać tylko na nim.Ae'rontierze jak zaawansowany musi być mag żeby wznieść barierę zdolną odbić przedmiot materialny i jaka szansa że taki mag będzie wśród konwoju?-spoglądał cały czas na jeden z siedmiu kołczanów który był umieszczony przy pasie znajdowały w nim się strzały zaklęte wiatrem był prawie pusty."Brdę musiał kilka dorobić , z tego co wiem oprócz magów żadna gildia nie może tego robić a mój mistrz przekazał mi wiedzę tajemną wśród 'pospólstwa', zrobię to kiedy indzie z dala od maga do końca nie wiem czy mogę ufać tej grupie
 
__________________
Serce uderza szybciej niż ostrze.Ale mego ostrza nie da się zatrzymać....
gg:1929017
Nero jest offline