Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2010, 11:06   #95
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Szkoda tylko, że piszesz o tym dopiero teraz ale niech Ci będzie. Mój post powinien pojawić się w niedzielę wieczorem.

EDIT:

Cytat:
Napisał Hellian
edit: a jednak u Fay zmiana planów
Rozumiem, że chodzi o to aby w pierwszej kolejności dobrać się do Johana? Co do pozostałych opcji to jest jeden głos za folwarkiem (Kerm) i jeden za kopalnią (Marrrt). Tak więc mamy impas. W tej sytuacji pozostaje mi tylko czekać na post Gob1ina.

EDIT2:

Post Gob1ina wyeliminował pierwszą z wymienionych wyżej opcji, nie rozstrzygając jednak gdzie macie się udać w pierwszej kolejności. Zdecydowałem się rozwiązać problem w drodze losowania (rzut monetą) i wypadło na kopalnię.

EDIT3:

Sprawy organizacyjne odnośnie mojego posta w tej kolejce:

1) pod tym adresem znajdziecie dokument, w którym będzie można zadawać pytania mieszkańcom kopalni.

2) ważniejsi bn z kopalni:

1. Gimbrin Finehelm


Jak na krasnoluda jest dość wysoki. Cechuje się potężna sylwetką nawet jak na krasnoludzkie standardy. Nosi długie brązowe włosy i brodę tego samego koloru. Jego szeroki nos nosi ślady kilkukrotnego złamania. Grubo ciosana twarz i surowe spojrzenie ciemnobrązowych oczu znamionują osobę, która niejedno już w życiu przeszła. Mówi niskim tubalnym głosem. Chodząc lekko utyka na prawą nogę.

2. Bardin Barantan


Mierzy jakieś 150 cm i jest dość szczupły, przynajmniej w porównaniu z pozostałymi mieszkańcami kopalni. Ma owalną twarz o łagodnych rysach, którą szpecą dwie blizny, jedna przebiegająca w poprzek nosa, druga na prawym policzku. Nosi kruczoczarne włosy sięgające do ramion i starannie przystrzyżoną brodę. W odróżnieniu od innych krasnoludów mówi poprawnym reikspelem bez twardego akcentu typowego dla przedstawicieli tej rasy.

3) prośba na przyszłość - następnym razem kiedy będziecie obmyślać plany na przyszłość prosiłbym o wypracowywanie stanowiska wspólnego dla całej drużyny. Napisanie kto gdzie chce iść to trochę za mało. Od tego jest gg, pw czy temat z komentarzami, żebyście się dogadywali między sobą. Bardzo niechętnie podejmuję decyzje tradycyjnie leżące w kompetencji graczy i w przyszłości wolałbym uniknąć sytuacji, kiedy jako MG muszę rozstrzygać takie kwestie za Was.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.

Ostatnio edytowane przez c-o-n-t-r-a-c-t-o-r : 17-01-2010 o 21:53. Powód: uzupełnienie posta
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline