Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2010, 15:01   #126
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ogłoszenia parafialne:

Przykro mi to stwierdzić, ale mamy drugą "świeczkę" w sesji. To była 3 (a właściwie 3 i 4) tura opuszczona przez Kołka. Byłem tylko ciekawy, czy sam będę musiał coś kombinować, czy Gracze mnie wyręczą... I wyręczyli


Aby zachować tą samą ilość dołączy do gry nowa postać - ze względów fabularnych prościej mi to zrobić w drużynie południowej. Zresztą postać miała wyrównać obie grupy na 4osobowe... To niestety nie wyszło


Pamiętajcie proszę o tym, że działania Waszych postaci mają się nijak do tego co Wy - jako osoby - zrobilibyście w takiej sytuacji. Aby się nie powtarzać polecam do poczytania:


Drużyno Północna:
Skoro już wybraliście takie a nie inne charaktery (moim zdaniem chyba najgorsze do grania) to cóż... sami chcieliście... Ja jako DM znając charaktery waszych postaci doskonale zdawałem sobie sprawę z faktu, ze Welgan "zostanie" na szlaku. Potrzebna mi była tylko jasna decyzja - czy zagracie zgodnie z charakterami jakie przyjęliście dla swoich postaci, czy będziecie kombinować z "łamaniem charakterów"...

Post stoi. Ponieważ nie ma tam za wiele do zrobienia - czas proponuję do środy. Oczywiście jak posty pojawią się wcześniej to ja też wcześniej coś napiszę... Przyspieszmy trochę z akcją - jak już jesteśmy w gronie częściej zaglądających na LI. Aha, to naprawdę nie jest moja złośliwość - po prostu na południu bitka będzie za chwilę...


Drużyno Południowa:
Post dla Was stanie dziś wieczorem. Jak już zasygnalizowałem dojdzie do Was nowy gracz - Feanor. Wtedy pewnie coś dopiszę do tego posta...
 
Aschaar jest offline