Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2010, 21:28   #26
MNM
 
MNM's Avatar
 
Reputacja: 1 MNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodze
Trójgłowa bestia, która jeszcze niedawno była urodziwym aasimarem, w dalszym ciągu unosiła się w powietrzu. Na widok znikającej zjawy, w myślach Viljara zaczął zbierać się potok szpetnych klątw, które jednak nie ujrzały ostatecznie światła dziennego.
- Takim potworom nigdy nie można ufać. Nie mamy żadnej gwarancji, że to naprawdę koniec kłopotów.

Następnie uwagę przemienionego czarownika zwrócił Mallai-Wilkołak.
- Moją motywacją do działania nie jest żaden błyszczący kruszec. Nie jesteśmy wrogami i powinniśmy teraz dokładniej zbadać zwłoki tego leżącego parobka, zamiast warczeć na siebie nawzajem. Wydaję mi się, że nie jestem w tym poglądzie osamotniony - wymownie rozejrzał się wszystkimi trzema głowami, po pozostałych towarzyszach. W końcu postanowił przerwać zaklęcie lewitacji i wylądował zaraz obok martwego chłopa.
 
MNM jest offline