Wątek: [Manga] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 08:59   #54
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
znaczy ja powiem tak, Naruto miał świetny początek jednak po genialnej sadze z Zabuzą seria zaczęła się staczać i nie mówie że od razu była do D tylko że potem już cały czas poziom się zaniżał, zaniżał a obecnie jest koksiarsko żałosny. Niestety podobnie sprawa się co do mojej ukochanej < do niedawna serii OP, początek wyśmienity według mnie jednak w odróżnieniu od naruto przez jakiś czas seriia była coraz lepsza. Niestety pomimo tego że kocham tasiemce to jednak wszystkie mają tendencje do upadku. Nigdy nie kończą tego kiedy należy, kiedy jest fajnie, zawsze gdy seria ryje ostro mordą po glebie i wszyscy po niej depczą. Echh a pomysł był taki kapitalny wszystko zapowiadało się tak super, ludzie pisali tej serii szlachetne miejsce DragonBalla.

W każdym razie w Naruto mamy kilka świetnych postaci i momentów które sprawiają że serie warto przynajmniej sprawdzić. Ja przyznam się szczerze oglądałem Naruto dla Shikamaru który jest kapitalny. A największy minus tej serii to to że stała się teatrem jednego aktora, wszystko kręci się wokół Sasuke który jest jakże nie udolną postacią.

A co do shipp to nie powinien nazywać się Naruto tylko Sasuke
 
Tasselhof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem