Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 15:30   #8
Rudzielec
 
Rudzielec's Avatar
 
Reputacja: 1 Rudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodze
~Hmm trzeba będzie dowiedzieć się dokładnie gdzie są poszczególne mieszkania, czy sprzedaje je jedna firma i najwyżej dać komuś w łapę żeby żadne jej się nie spodobało albo żeby wybrała najłatwiejsze do upilnowania i wprowadzić się gdzieś obok. No i trzeba będzie wykuć jakiś plan akcji z resztą zebranych. Oby tylko nie okazało się, że trafiłam na bandę szowinistycznych macho z syndromem Rambo.~ Pomyślała czytając wydruk. ~No ale przecież troskliwych misiów nikt nie wynajmuje do takiej roboty.~
-Nadal nie powiedziała pani nic na temat ewentualnych spotkań z policją, budżetu i naszego łącznika, nie zaprzeczam, że umowa lub zlecenie ochrony na piśmie również byłoby mile widziane. Nie chciałabym dostać kuli chroniąc tą dziewczynę tylko dlatego, że jakiś glina uznał mnie za porywacza lub bandytę. I jeszcze jedno, jeśli mamy być dyskretni, będą nam potrzebne różne urządzenia i ktoś do ich obsługi, kamery,podsłuchy, środki łączności, czujniki ruchu itp. W końcu nie będziemy w stanie stać przy niej 24h na dobę. Ktoś z obecnych jest może przeszkolony w użyciu sprzętu tego typu? –Ton głosu dziewczyny był spokojny i rzeczowy gdy zwracała się do zebranych.
 
__________________
Kasia(moja przyszła MG)-"Ale ja nie wiem czy pamiętam jak prowadzić sesje!"
Sebastian(mój kuzyn)-"Spoko to jak jazda na jeżozwierzu, tego się nie zapomina."
Rudzielec jest offline