Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 17:26   #108
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Witam
Przepraszam za dłuższe milczenie. Dobra to rozumiem że realizujemy ten plan tak?(no dwójka z rakietnica Golem strzela z melty. najprawdopodobniej ja lecę z granatem jako ewentualne dobicie chama).

Golemie ja właśnie planuje fragiem rzucić, bo jak było powiedziane operator Puchy jest odsłonięty wiec myślę że to optymalne rozwiązanie(jak go nie rozwalę to przynajmniej może trochę ogłuszę i spowolnię jego marsz).

Co do informowania kolumny o sytuacji to nie mam złudzeń że nam w walce z orczą maszyną nie pomogą, ale ważne jest żeby zdecydowali co zrobić z sama chimera bo ja tak coś przeczuwam że będzie trzeba rannych na pancerz pozostałych wrzucić a resztę wysadzić(oczywiście mam nadziej że się mylę.

Pozdrawiam
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines
Waylander jest offline