Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 19:12   #82
McQusownik
 
McQusownik's Avatar
 
Reputacja: 1 McQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetny
-To tak się traktuje człowieka, który uratował dupę twojemu przyjacielowi?-
"Dobrze, że przybyłem w samą porę, by im pomóc, Rada nie myliła się... jak zwykle zresztą". Tak oto myślał Hans, kontemlpując wygląd ludzi, których przyszło mu uratować. Stał przed wami niewysoki człowiek w dość podeszłym wieku, na oko koło 40. Cera jego wygląda, jakby była lekko opalona, ma szare oczy oraz czarne kręcone włosy. Na twarz ma naciągnięty kaptur, na sobie nosi lekką skórzaną zbroję. U pasa wisi jednoręczny mieczyk, w ręku dzierży laskę z drewna z dużym zielonym oplecionym korzeniami kryształem, a przez ramię ma przerzuconą księgę na srebrnym łańcuchu.
-Grzeczność nakazuje, abyście się przedstawili... choć nie wiem, jak to jest z tą dzisiejszą młodzieżą. Tak czy inaczej, ja jestem Hans Gunsche, zostałem wysłany do tego miasta, aby dołączyć do grupy ludzi. Na wasze szczęście was znalazłem.-
Spojrzał po kolei, na elf, zabójcę, rycerzyka i maga. "Świetnie, wysłano mnie na pomoc młodzieniaszkom. Narwany elf, bojący się światła zabójca, rycerzyk i mag, który prawie poległ... No nic, trzeba będzie się jakoś z tym pogodzić"
Hans spojrzał an wejście do lochów. Z tego, co zdążył zobaczyć podczas tego krótkiego pobytu w tej norze było tam dużo przejść, drzwiczek i tym podobnych miejsc, w których nie spieszyło mu sie znaleźć. Jako druid ziemi nie lubił ciemnych, ciasnych pomieszczeń, zwłaszcza lochów. I nagle przypomniał sobie słowa wypisane na kartce.
-Który z was to ten cały Ae'rontier czy jak my tam? Chcę wiedzieć, kto ma mi być... pf, szefem.-
 

Ostatnio edytowane przez McQusownik : 19-01-2010 o 19:18.
McQusownik jest offline